Kontakt.

Du är alltid välkommen att kontakta oss. Här hittar du kontaktuppgifter till var och en av oss. Har du en mer allmän fråga, använd numret, mejladressen eller kontaktformuläret nedan.

Graphic element

Kontakta oss idag för mer information om hur vi kan förenkla ditt företagande.


    Denna sida skyddas av reCAPTCHA och därför gäller Googles Privacy Policy och Terms of Service.


    Solsta Redovisning AB lagrar och använder personlig information såsom namn, mailadress och telefonnummer. Data delas inte med någon tredje part och används inte i annat syfte.

    Våra medarbetare.

    Våra medarbetare står alltid till ditt förfogande som kund hos oss.

    Håkan Dahlquist.

    Auktoriserad Redovisningkonsult

    054-55 55 87

    hakan.dahlquist@solstaredovisning.se

    Christina Olsson.

    Auktoriserad Redovisningskonsult

    054-14 49 44

    christina.olsson@solstaredovisning.se

    Patrik Olsson.

    Auktoriserad Redovisningskonsult

    054-55 55 86

    patrik.olsson@solstaredovisning.se

    Simon Graflund Nilsson.

    Redovisningskonsult

    054-55 55 82

    simon.g.nilsson@solstaredovisning.se

    Åsa Frölander.

    Diplomerad Redovisningskonsult

    054-55 55 88

    asa.frolander@solstaredovisning.se

    Miriam Torp.

    Redovisningskonsult

    054-55 55 84

    miriam.torp@solstaredovisning.se

    Lena Myrén.

    Redovisningskonsult

    054-55 55 81

    lena.myren@solstaredovisning.se

    Veronica Elfvelin.

    Redovisningkonsult

    054-14 49 48

    veronica.elfvelin@solstaredovisning.se

    Angelica Fredholm.

    Redovisningskonsult

    054- 55 55 83

    angelica.fredholm@solstaredovisning.se

    Camilla Malm-Olsson.

    Redovisningskonsult

    054-55 55 85

    camilla.malm-olsson@solstaredovisning.se

    Margaretha Skoglund.

    Löneadministratör

    054-14 49 46

    margaretha.skoglund@solstaredovisning.se

    Martin Florqvist.

    Senior Ekonomisk Rådgivare

    054-55 55 89

    martin.florqvist@solstaredovisning.se

    Graphic element
    Vi finns på Spärrgatan 4B i Karlstad

    Våra Auktoriserade Redovisningskonsulter är medlemmar i branschorganisationen

    FAR Logotyp